T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Güncelleme Tarihi: 31/01/2021

Nilgün KURT BAKIR
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü 

07 Şubat 1973 Gümüşhane doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Gümüşhane’nin Torul ilçesinde tamamladıktan sonra, Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu hemşirelik bölümünden 1996 yılında mezun oldum. Ondokuz Mayıs Üniversitesinde lisansımı tamamladıktan sonra 2012 yılında Beykent Üniversitesi, İşletme Yönetimi Anabilim dalında Sağlık Kurumlan ve Hastane Yönetimi yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

1998 yılında SSK Rize Hastanesi’nde ebe olarak göreve başladım göreve başladım. . Sonrasında görev yaptığım hastane önce sağlık bakanlığına bağlanarak 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi adını, sonrasında 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde klinik hemşireliği, diyabet Hemşireliği ve Başhemşire Yardımcılığı yaptım. 2012 yılı kasım ayın Rize Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildim.

Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü görevini sürdürmekteyim. Evli ve iki çocuk annesiyim.