T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Müdür Yardımcıları

Güncelleme Tarihi: 22/04/2021

   
 
 
      
  
 
  Murat VAR
Müdür Yardımcısı

 
 

16 Kasım 1980 Rize doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Rize’de tamamladım. Sonrasında sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksekokulu muhasebe bölümünü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisansımı tamamladım.2004 yılında SSK Rize Hastanesi’nde memur olarak göreve başladım. Sonrasında görev yaptığım hastane önce sağlık bakanlığına bağlanarak 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi adını, sonrasında 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde personel servisinde çalıştım. 2012 yılı kasım ayın Rize Devlet Hastanesi müdür yardımcısı olarak görevlendirildim.Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evli ve iki çocuk babasıyım.

 
 
 
 Kemal KUK.jpeg
 
 Kemal KUK
Müdür Yardımcısı 
 
 

28 Ocak 1979 Rize doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Rize’de tamamladım. 2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde ingilizce dil eğitimi aldım. 2005-2007 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Serviste hemşire olarak görev yaptım. 2007 yılında eski adıyla 82.Yil Devlet Hastanesi Acil Serviste hemşire olarak görev yaptım. 2009-2021 yılları arasında yeni adıyla Rize Devlet Hastanesi Cerrahi Yoğun Bakim Ünitesinde hemşire olarak görev yaptım. Sırasıyla Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü ve Atatürk Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans programını tamamladım. 2021 Nisan ayı itibari ile Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildim. Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde müdür yardımcısı görevini sürdürmekteyim.

Evli ve üç çocuk babasıyım.

 
 
 Sibel KUTLUK.jpeg  
 Sibel KUTLUK
Müdür Yardımcısı

 
   

17 Haziran 1980 Rize doğumluyum. İlk orta ve Lise öğrenimimi Rize'de tamamladıktan sonra 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun oldum. Akabinde 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünü bitirdim.

2004 Yılında Erzurum Horasan Devlet Hastanesinde Laboratuvar teknikeri olarak göreve başladım. 2012 yılına kadar Horasan Devlet Hastanesinde Merkez Laboratuvar sorumluluğu görevimi yürüttüm. 2012 Eylül ayında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde yeni görevime başladım. 2013-2015 yılları arasında Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi olarak görev yaptım. 2015-2021 yılları arasında Gelir Tahakkuk sorumluluğu yaptım. 2021 Nisan ayı itibari ile Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildim.

Evli ve iki çocuk annesiyim.