T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Rize Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Müdür Yardımcıları

Güncelleme Tarihi: 17/10/2018

   
 Ali ÇELİK
Müdür Yardımcısı 
 
  

10 Kasım 1967 Rize doğumluyum. İlkokulu Rize’nin İyidere ilçesi Büyük Çiftlik köyünde tamamladım. Orta öğrenimimi Rize İmam Hatip Lisesinde ve lise öğrenimimi Rize Ticaret Meslek Lisesinde yaptım. 1981 yılında Rize Kalkandere yolbaşı beldesinde Kur’an Kursunda hafızlık yaptım. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu muhasebe bölümünü bitirdim. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisansımı tamamladım.1997 yılında SSK Rize Hastanesi’nde memur olarak göreve başladım. Sonrasında görev yaptığım hastane önce sağlık bakanlığına bağlanarak 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi adını, sonrasında 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde satınalma biriminde servisinde çalıştım. 2014 yılı kasım ayın Rize Devlet Hastanesi müdür yardımcısı olarak görevlendirildim.Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evli ve iki çocuk babasıyım.

 
  
 
  Murat VAR
Müdür Yardımcısı
 
 

16 Kasım 1980 Rize doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Rize’de tamamladım. Sonrasında sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksekokulu muhasebe bölümünü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisansımı tamamladım.2004 yılında SSK Rize Hastanesi’nde memur olarak göreve başladım. Sonrasında görev yaptığım hastane önce sağlık bakanlığına bağlanarak 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi adını, sonrasında 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde personel servisinde çalıştım. 2012 yılı kasım ayın Rize Devlet Hastanesi müdür yardımcısı olarak görevlendirildim.Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evli ve iki çocuk babasıyım.

 
 
   
   
  Elmas ER
Müdür Yardımcısı
 
 

16 Aralık 1977 Ardeşen doğumluyum. İlk ve ortaokulu Ardeşen’in Işıklı Köyünde, liseyi Fındıklı ilçesinde tamamladım. 2000 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulundan mezun oldum. 2009 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Hemşirelik bölümünde lisansımı tamamladı.2006 yılında SSK Rize Hastanesi’nde hemşire olarak göreve başladım. Sonrasında görev yaptığım hastane önce sağlık bakanlığına bağlanarak 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi adını, sonrasında 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde kliniklerde hemşire olarak çalıştım. 2016 yılında Rize Devlet Hastanesi müdür yardımcısı olarak görevlendirildim.Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evli ve iki çocuk annesiyim.